ВИЦ

Капучино

Полицаец застанува возач:
- "Дали имате пиено нешто?"
- "Се напив едно капучино."
Полицаецот сомнително врти со главата и вика:
- "А да не беа 2-3 капучина?"

ТОП ВИДЕО

Најубавите и најсмешни видео клипови се само со децата...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вторник, 08 Август 2017 10:42 Hot & Sexy
Секси домаќинка чисти во секси долна облека

Од ова видео сигурно ќе ве фати мерак и вие да чистите вака кога ќе сакате сексуално да го возбудите вашиот партнер...

Chore by Damaris - Lingerie Collection from terry mcshane on Vimeo.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Најубавите и најсмешни видео клипови се само со децата...
Децата секогаш препознаваат други деца, без разлика дали се работи за животни или луѓ...
Можеби не верувате, но момчето од Русија ги прашува девојките да му ги соблекуваат г...
Една жена била болна од анксиозност, па дружењето со птиците и помогнало да оздрави.....
Горан на својот Facebook профил објави две видеа, од кои првото го објавивме на овој ...
Еве овде на некој му текнало да стави осовина и големо дрво, на кое стојат десетина ...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...