ВИЦ

Tужба

Жената ја тужи локалната болница затоа што нејзиниот сопруг по неодамнешното лекување го изгубил целиот интерес за секс.

Гласноговорникот на болницата одговорил:
- "Човекот беше на оделот за офталмологија каде само му го подобривме видот..."

ТОП ВИДЕО

Најубавите и најсмешни видео клипови се само со децата...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 29 Септември 2017 20:35 Hot & Sexy
Сексапилни девојки во различни стилови

Секоја девојка си има свој изгледа, која морнарка, која цвеќарка, итн...

PINUP GIRLS from V Magazine on Vimeo.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Најубавите и најсмешни видео клипови се само со децата...
Децата секогаш препознаваат други деца, без разлика дали се работи за животни или луѓ...
Можеби не верувате, но момчето од Русија ги прашува девојките да му ги соблекуваат г...
Една жена била болна од анксиозност, па дружењето со птиците и помогнало да оздрави.....
Горан на својот Facebook профил објави две видеа, од кои првото го објавивме на овој ...
Еве овде на некој му текнало да стави осовина и големо дрво, на кое стојат десетина ...


24FUDBAL.com.mk

Македонија | Вардар против Реал Сосиедад во битка по први бодови во дебитан...
Англија | Жозе Мурињо често знае да прокоментира за некој иако не е пред д...
Македонија | Се чини дека притисокот врз капитенот на второлигашот е голем...
Македонија | Македонскиот првак може да продолжи една лоша низа на шпанскио...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Ова не е ништо особено, освен една секси неодолива снимка со плескање по задникот...
Девојката што „медитира“ во зеленилото изгледа како свежо набрано цвеќе, спремно за н...
Сара Сејферт е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае к...