ВИЦ

Глава на куќата

Отишол Ивица кај доктор, му го пополнува тој здравствениот картон и го прашува:
- "Имате ли некој член од семејството кој е душевно болен?"
- "Мојот татко!"
- "Зошто?"
- "Па си замислува дека е глава на куќата!"

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 16 Јуни 2017 10:47 Здравје
Битолскиот енергетски комбинат е еден од најголемите загадувачи

Рударско-енергетскиот комбинат Битола е меѓу најголемите загадувачи во Европа...Со реконструкција на филтрите, може да се намали загадувањето. На видеото одоздола може да ги погледнете сите штетни последици од загадувањето, како и емитирањето на штетните гасови:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Џесика изгледа одлично за нејзината возраст и има дури седум деца...
Kaшичките за бебиња од јагода и малина во јаболко...
Луѓето се повеќе бараат природни начини на лекување за своите здравствени проблеми...
Многу едноставно решение за потемнета кожа...
Третман фокусиран на емоционална и духовна благосостојба...
Актерката го пие ова смути секое утро,а килограмите се топат...


24FUDBAL.com.mk

Англија | И натаму трае трансфер сагата со чилеанскиот офанзивец од редовит...
Франција | Големо негодување од трибините на „Паркот на принцовите“ во Пари...
Македонија | Се бараат причини зошто Елмас не доби минутажа на дуелот во ту...
Македонија | 26 годишниот напаѓач Марко Симоновски кој има три настапи за ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...
Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...