ВИЦ

Доаѓа Мујо од работа, а Фата во кујна тропа со лонците, фрла работи на сите страни, па Мујо ја прашува:
- Што е Фато, што ти е?
Фата нервозна:
- Доста ми е од се, цел ден готвам, перам, чистам...
А Мујо:
- Молчи, биди среќна дека имаш работа во оваа рецесија!

ТОП ВИДЕО

Од овде почнува луксузната класа на автомобили - ви го претставуваме новото Audi A8, 2018 година...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 16 Јуни 2017 10:47 Здравје
Битолскиот енергетски комбинат е еден од најголемите загадувачи

Рударско-енергетскиот комбинат Битола е меѓу најголемите загадувачи во Европа...Со реконструкција на филтрите, може да се намали загадувањето. На видеото одоздола може да ги погледнете сите штетни последици од загадувањето, како и емитирањето на штетните гасови:

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

На комарците им нема крај во летните месеци...
Експертите велат дека лубеницата мора да се остава на собна температура...
Направете си леден чај за прочистување на организмот во телото...
Ќерката на Бил Конер починала во несреќа...
Двајцата родители вежбаат јога, додека нивното дете си игра околу нив...
Џејкоб Барнет е пример за дете, кое со прогноза од докторите дека нема да проговори, ...


24FUDBAL.com.mk

Италија | Голманот на Милан, Џиџо Донарума вели дека сака да го имитира и д...
Англија | Манчестер јунајтед со 2-0 го победи Манчестер Сити во првиот меѓ...
Англија | Барселона понудила фантастични 80 милиони евра за Филипе Кутињо,...
Македонија | Соблекувалната на Шкендија ечеше по ремито со Хелсинки во Фин...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Манекенката Нера сака да ви демонстрира дека сите треба да си го сакаме телото, без р...
Венди го демонстрира своето секси тело на плажа...
Мрежата на Венди не би била секси сама по себе, доколку не би била навлечена на телот...