ВИЦ

Eшерихија коли

Бремена плавуша лежи на кревет кај доктор гинеколог. По деталниот преглед на ултра звук тој ги зема во рака нејзините лабарториски наоди и по неколку минути загрижено и вика:
- "Госпоѓо, имате ешерихија коли!"
- "Докторе, знаев дека е женско, но како веќе и го знаете името и презимето!?"

ТОП ВИДЕО

Горан Миланов од Струмица се снимал на работното место во Швајцарија и преку шеги кажува за работата и животот таму...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Понеделник, 19 Јуни 2017 10:47 Здравје
Џон Дурант (6) активно вежба и дига тегови

Малото момче Џон Дурант (6) веќе две години активно вежба по два дена во неделата...Џон може да дига тегови и вели дека вежбите ги научил од неговиот татко и моментално тренира на неговиот колеџ. Прво полнал да вежба со метла, а продолжил со метални шипки.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Јапонците се познати по секакви иновации, но и по древните техники што го олеснуваат ...
За некои тоа е незамисливо, особено ако практикуваме романтика и водење љубов навечер...
Вирсавија Борун изгледа како и секое 7 годишно девојче, сака да игра, да црта и сака ...
Кога киваме или кашламе, а притоа не ги покриваме устата и носот, правиме грешка со ш...
Носните влакна ги мачат и мажите и жените, а секој има свој метод за борба против нив...
Од бактериите мора многу да се чуваме, затоа експертите не предупредуваат дека мора ...


24FUDBAL.com.mk

Англија | На гостувањето кај Саутемптон, Жозе Мурињо беше исклучен во фини...
Македонија | Илија Несторовски одново е херојот на Палермо, Македонецот со...
Италија | Илија Несторовски и Палермо вечерва имаа специјална поддршка, пр...
Англија | Александре Лаказет беше херојот на „Топчиите“ на дуелот со ВБА, ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Кејти преку црно-белата призма од леќата на професионалниот камерман успева да се про...
Кристета е згодна русокоса девојка, која дефинитивно знае како да позира, а згора на ...
Цревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди со своето секси тело ќе ви де...