ВИЦ

Ресторан


во ресторан седат плавуша, Перица, Мујо, Хасо, Фата...Доаѓа келнерката и зачудено прашува:
- "Ова е некој виц, или што!?"

ТОП ВИДЕО

Музиката не познава граници и најбрзо ги надминува сите јазични ограничувања и секакви други...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Петок, 28 Јули 2017 21:46 Здравје
Како до пријатно миризлив тоалет
Сите сакаме тоалетот да ни мириса на убаво, но со помалку хемикалии...Сега е возможно да го замирисате пријатно вашиот тоалет на овој начин.

Земете ролна од обичен тоалетна хартија без мирис, па на картонот од внатрешната страна капнете неколку капки есенцијално масло од мирисот што го сакате најмногу.

Важно е да не истурите од маслото низ хартијата. На тој начин картонот постојано ќе испушта природен и безбеден мирис.

Bookmark and Share

Последно од оваа категорија

Сите знаеме дека мозолчињата на лицето не смеат да се стискаат...
Отпушокот од цигари е најчесто фрлан отпад во цел свет...
Морската сол е природна и здрава, и има тераписки својства...
Во текот на летото сонцето може лесно да не изгори, затоа мора да бараме лек...
Спанаќот е еден од најздравите јадења, но мора да се води сметка како се подготвува.....
Здравјето на очите е многу важно, затоа мора да се чувате и редовно да одите на лекар...


24FUDBAL.com.mk

Шпанија | Медиумите од Шпанија пренесуваат дека Барселона по двата неуспеш...
Македонија | Вечерва фудбалерите на Шкендија ќе истрчаат на „Сан Сиро“ на ...
Шпанија | „Светците“ се огласија на социјалните мрежи доцна во ноќта и го и...
Македонија | Вечерва со почеток од 20 часот Вардар го започнува двобојот с...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Јулија снимала видео во црно бела боја за да не потсети дека треба малку да обрнеме ...
Керолајн го оптегнува и го разголува своето секси тело на житните полиња...
Дизајнерот Адам Сакс одбрал супер секси девојка и почнал да ги дизајнира нејзините би...