ВИЦ

Најбрз пат

Патник:
- "Се извинувам, како најбрзо да стигнам до болницата?"
Минувач:
- "Само поминете го овој автопат и ќе бидете таму за 10-тина минути!"

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Музика
Кога ќе почне песната од Витни Хјустон, кучето почнува да завива во согласност со мелодијата на п...
„Го слушаш ли овој бас мамо?“...
„Ми треба да земам малку воздух, навистина ме остави без воздишка“, рекол Хари Мата Х...
Сите бебиња се слатки, особено во периодот кога се подготвуваат за своите прв чекори...
Дуетот “2Cellos” има нов спот за песната “Hysteria”, од актуелниот албум ...
Стомачен танц, сниман синоќа, непосредно пред годишниот струмички карневал...
Синоќа е одржано 18-то издание на мега-популарната манифестација „Златна Бубамара на попула...
Сергеј Полунин ја истакнува сета убавина на играта и машкото тело од четириминутниот спот „...
Малата Уна Димитријевиќ ја импресионира публиката и жирито во „Пинкове звездице“ во с...
После долгиот и напорен ден, не можете да заспиете кога ќе легнете во кревет...
Продуцентите ни откриваат се повеќе детали за еден од најочекуваниот филмо на годината, кој треб...
Детето што го имитира Боб Марли дефинитивно ќе ве насмее и ќе ви го разубави денот...
Новиот спот „Elastic Heart“ на австралиската пејачка Sia, за два дена доби 13 милиони...
Тој беше најпознат пејач на светот во 60-те години на минатиот век...
Лена Стаменковиќ била феноменална во музичкото шоу „Ѕвездичките на Пинк“...
Работникот од Србија е сниман при отварањето на новата топилница во Бор...
Страница 10 од 79


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...