ВИЦ

Си играле карти Мујо и Хасо.Мујо рекол:
Ако јас победам ќе честам едно пиво!
Хасо рекол:
Ако победам јас честам чоколадо.
Хасо рекол:
А не може, чести вино.
Мујо рекол:
Па дај ми пари.

ТОП ВИДЕО

Убаци втора и пуштај кумплунг мајсторе...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Вести
Малата лисица Фоки е пронајдена мртва од полицаец во еден парк во Берлин...
Стар египетски споменик е толку важен што го опишуваат како „незаменливо ремек-дело“, е украден и и...
Луѓето веќе премногу се опседнати со селфи фотките и затоа го ризикуваат својот живот и стануваат о...
Замислете да се разбудите сиромав и одеднаш ви ѕвони телефонот за да ви кажат дека сте наследник на...
На улиците во Москва е во теко пробата за Денот на победата што ќе се одржува на 9 мај на Црвениот ...
3-месечното дете Хонг од Пјонгјанг, Кина, е родено со 15 прсти на рацете и 16 прсти на нозете...
Во октомври минатата година за малку ќе дојдеше до судир помеѓу два патнички авиона на небото над А...
Професор од Милвоки е уапсен после брутално претепување на 14-годишен ученик...
Едно училиште во Малезија е затворено поради голем број на жалби од страна на децата и професорите...
Во градот Џингџијанг, источна Кина, дошло до експлозија во складиште со хемикалии и гориво, кое по...
Новиот земјотрес со јачина од 6 степени според Рихтеровата скала го погоди Еквадор утринава...
Маж од Ирска не можел ниту да претпостави дека одењето во тоалет би можело да биде фатално за негов...
Милијарди бучни штурчиња се подготвени да излезат од земјата во неколку американски држави во мај.....
Над 150 луѓе го изгубиле животот во последните 10 дена поради жешките бранови во Индија...
Најмалку три лица се загинати, а 400 луѓе се повредени во силниот земјотрес со јачина од 7,4 степен...
Професорка од Италија ги „забавувала“ учениците така што направила мала изведба на стриптиз...
Страница 9 од 165


24FUDBAL.com.mk

Лига Европа | Комплетирана е шеснаесфиналната фаза во Лига Европа и познати...
Англија | Фудбалерот на Манчестер јунајтед, Андер Ерера заедно со уште 36 ...
Лига Европа | Немирите пред почетокот на дуелот помеѓу Атлетик Билбао и Сп...
Англија | Според англискиот весник „Сан“, Жозе Мурињо и Пол Погба имале жес...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Розевите жешки бикини во фокусот на вниманието...
Секси самба перформанс во оригинал форма...
Дајана прави сонцето да биде посветло...