Хумор
Дејан Малзарков повторно настапува...
Момчето на почетокот ги залажува со муабетот: „дали некогаш сте виделе виртуелна реалност“...
Возач пронајдел глушец во приколката на камионот, поради што изгубил голема тура...
Дејан Малзарков е гевгеличанецот со природна смисла за хумор...
Сите мора да го поминат периодот кога прават глупости...
Детето на последната маса се внесе во улогата...
Кутриот ракун се заглавил во канализација, па морало полиција да го извлече...
Наместо прв свадбен танц, прв свадбен бокс...
Тенис мечот помеѓу шампионите се претвори во вистинска забава...
Дали би можеле да замислите дека ДЕА, специјалната полициска единица ќе ви влезе дома без причина.....
Ако сте од оние што сакаат хардкор масажа, тогаш ова е тоа за вас...
Домашните миленици и бебињата секогаш се најсмешни и најпозитивни...
Бебињата сакаат нежност иако не ја разбираат и не се свесни за љубовта...
Секоја чест за креаторот на видеото, кој очигледно се потрудил...
Првата асоцијација на мачка и глушец ќе биде кутрите мали глувчиња да страдаат...
Само со еден погрешен чекор, го покри лицето од срам...
Страница 2 од 109


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...