ВИЦ

Полицаец застанал некоја плавуша и и вика:
- Дајте ми го вашето име и презиме!
А она му одговара:
- Ааа, а после јас како ќе се викам?

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Хумор
На кучето му облекле смешен костим, со кој изгледа како бик во арена...
Еве буквално вакви сме сите во кола...
Секоја чест за тој што го монтирал скелетот...
Кучињата се секогаш интересни и лесно се дресираат...
Ова е само еден смешен исечок од легендарната југословенска серија „Жикина династија“...
Се работи за подарок автомобил...
Деспасито го зарази цел свет и само еднаш во две години се појавува ваква песна...
Еве како изгледа кога поголемиот брат му помага на помалиот де избега од својата колевка...
Замислете, телефонот го ставате на безвучен режим и почнувате да го барате...
Нема да верувате колку ќе се смеете од ова видео...
Ова е една од најсмешните монтажи во последно време...
Оваа секси фуфица му прави лажен момент на момчето дека нему му се обраќа со комплименти...
Бебињата се секогаш неодоливи и слатки...
Се разбира, треба само да му демонстрирате некои карате техники...
На ова видео гледаме среќа, радост и исполнетост...
За време на терористичкиот напад во Лондон е фотографиран еден маж со пиво во раката...
Страница 6 од 109


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...