ВИЦ

Тежок живот

Кој ќе јаде?
- "Јас!"
Кој ќе спие?
- "Јас!"
Кој ќе седи на Фејсбук?
- "Јас!"
Кој ќе учи?
- "Е јбг сега, не можам се јас."

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Мода & Гламур
Бојата на облека и модни додатоци испраќаат порака за нашиот карактер и однесувањето...
Викторија Бекам е голема обожавателка на едноставната елеганција...
Шпанската глумица Пенелопе Круз заблескала на светската премиера на филмот "Murder On The Orient Ex...
Кетрин Зета Џонс привлекла погледи на гала вечерта во Њујорк во гламурозно вечерно издание...
Познатата американска глумица наскоро ќе слави 60 роденден...
Штиклите со платформа и висока потпетица се омилените чевли на Софија Вергара...
Америка ги има Лорен Хатон и Кармен дел Орфеиче, а СФРЈ ја имала Љиљана Перовиќ...
После повремената пауза, Кејт Мидлтон конечно го посети Националниот тениски центар во Лондон...
Актерката се појавила пред јавноста со едноставен црн фустан...
Мила Кунис ја толкува улогата на мајката Ејми Мичел во „Лоши Мајки 2“...
Џема Колинс е старлета што постојано се облекува во провокативна облека...
За патувањето со авион Северина сака да биде беспрекорно средена...
Софија Вергара е љубителка на обични модни изданија, кои максимално ја истакнуваат нејзината женств...
Кога ќе и се допадне нешто, Кетрин Мидлтон не прашува колкава е цената...
Голите фустани на црвениот тепих секогаш се во центарот на вниманието и за нив се зборува долго вре...
Бисерите беа исклучително популарни како модни детали овие години, но изгледа дека им дојде крајот....
Страница 8 од 218


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...