ВИЦ

Двајца пријатели пишуваат на Скајп:
- Ај да се видиме утре да пиеме кафе.
- Ти си првиот човек кој успеа да напише „пиво“ со четири правописни грешки.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Мода & Гламур
Провокативен фустан од црн сатен...
Модното правило е дека хеланките не се панталони...
Нејзиното последно модно издание наиде на поделени мислења...
Класична комбинација со интересно парче облека...
Фризерка открива единствена боја за коса...
Најсекси позиција досега,голите гради покриени со раце,а газот...
Нина Бадриќ и Северина биле облечени со сини капути од ист бренд...
Хеланките се задолжително парче облека за топлите и студените периоди во текот на годината...
Трик за сјајна коса како од рекламите...
На светското првенство во скијање во Слјеме...
Смело истакнување на славните облини...
Заборавен детал кој може да го промени изгледот на целото лице...
Сигурно ќе бидат добар додаток во вашата гардероба...
Познатата пејачка покажа како се носи најкритичното модно парче сезонава...
Дали изборот на Меланија Трамп,првата дама На САД е доследен на неа...
Страница 3 од 218


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...