ВИЦ

Мујо објаснува дека има глушец у хотелска соба:
- Халооо, рецепцион?
- Јес?
- Ду ју ноу Том енд Џери?
- Јес?
- Епаааа, Џери ин да рум!


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Мода & Гламур
Секоја модна сезона има свои хит парчиња...
Преубавите Шило и Захара на црвениот тепих...
Фризерите советуваат пред бојадисување на косата да направите тест...
Ќерката на Мила Кунис и Ештон Качер обожава шаренило...
За време посетата на школата Reach Academy Feltham...
Познатите дами секогаш се трудат да бидат совршени од глава до пети....
Рита Ора остави белег во 2017 година во модата...
Позната актерка во црн фустан со пресек и отворено деколте на црвениот тепих...
Чиста класика или драматичен гламур...
Одлична модна игра на улиците на Загреб...
Провокативен фустан од црн сатен...
Модното правило е дека хеланките не се панталони...
Нејзиното последно модно издание наиде на поделени мислења...
Класична комбинација со интересно парче облека...
Фризерка открива единствена боја за коса...
Страница 2 од 218


24FUDBAL.com.mk

Останато | Легендарниот бразилски фудбалер ја завршува својата кариера на 3...
Англија | Ерменецот се поизвесно е дека ќе го напушти Манчестер јунајтед, ...
Англија | Санчез си заминува, Обамејанг доаѓа, опцијата Мхитарјан се уште е...
Останато | Хрватските хулигани наводно признале вина, ги чека краткорочна з...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...
Бразилките се најпознатите жени во светот со убави облини и најдобрите тела...
Внимавајте да не избие пожар од видеото одоздола... со најсексапилните порно актерки ...