ВИЦ

На сред предавање, професорот се обраќа на еден студент:
- Колега, ај разбудете го тој пред вас!
- Разбудете го сами, вие го заспавте.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Мода & Гламур
Поп ѕвездата Ријана ги одбрала омилените модни додатоци на сезоната...
Меланија Трамп ја продолжува традицијата на Првите дами во САД...
Поп ѕвездата Бијонсе не престанува да воодушевува со своите модни комбинации...
Актерката Ева Лонгорија во Лос Анџелес собрала многу славни лица од Холивуд...
Северина е позната љубителка на штикли, а на новата фотографија на Instagram носи штикли победнички...
Есенското сонце се уште грее доволно, па затоа сега имаме многу интересни улични стилови...
Преубавата американска глумица ги засенила сите на премиерата на документарниот филм "Faces Places"...
Во морето на пазарот на облека постојат многу интересни стилови...
Американската глумица Кејти Холмс допатувала во Верона со цел да присуствува на шоуто "A Legend of...
Памела Андерсон е позната како фатална жена со драматичен стил на облекување и провокативен...
Џенифер Лопез привлекува внимание каде и да се појави...
Есента е времето кога повеќето жени се одлучуваат за одреден вид на трансформација...
Модната историска ревија ја направил L'Oreal во склоп на Париската недела на модата...
Џесика Алба го поминува секој слободен момент со своето семејство, ќерките Онор Мари и Хевен Гарне...
Веќе и птиците на гранките знаат дека хеланките се најомилената женска облека...
Северина се упатила кон Љубљана, каде најавила две нови изведби за мјузиклот „Naša bila štorija“......
Страница 9 од 218


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...