ВИЦ

Зошто Македонците се светски граѓани?


- Афрички плати, американски цени, носиме азиска гардероба, а Европа ни е подалечна и од Австралија.

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Филм
Продуцентската куќа „Universal Pictures“ го објавила и вториот трејлер за филмот &bdq...
Екранизација на приказната за еден од најхрабрите луѓе ќе ја обработи легендарниот Оливер Стоун.....
Филмот не е како и сите други, туку е во прво лице...
Филмот "Furious 7" ќе остане запаметен по тоа што на средината на снимањето, загина еден од глав...
Во трејлерот за новиот филм „По Божја волја“ на контроверзниот режисер Такаши Мике, с...
„Stanley Kubrick’s 2001: A Space Odyssey“ е ремек дело во секој поглед, а токм...
Оскаровецот Кристијан Бејл ќе го глуми Стив Џобс во новиот филм, кој се снима според книгата што ...
Екипата „collectif HOTU“ дошла до одлична идеја, која одлично ја реализирала...
После смртта на Стив Џобс неколку филмски студиа покажаа голем интерес за снимање на филм за него...
Лиам Нисон е актерот што секогаш се појавува како лошиот човек, но овој пат го глуми поранешниот...
Џим Кери и Џеф Даниелс се враќаат во продолжението на една од најпопуларните комедии Dumb and D...
Пред точно 20 години премиерно започна да се емитува серијата Пријатели, една од најпопуларните х...
Според пишувањето на ирскиот портал „Sunday World“, Колин Фарел потврдува дека ќе гл...
„Lionsgate“ го објави првиот официјален трејлер за филмот „Игра со гладта: Mock...
Филмот „50 нијанси сиво“ е еротски роман, кој и во филмот е пренесен исто како што пи...
Исто како и филмските ѕвезди што стекнуваат слава преку ноќ и ја губат со иста брзина, така и цр...
Страница 5 од 89


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...