ВИЦ

Во школо наставничката му вика на Трпе :
-Трпе кажи како работи моторот !
-Може ли со свои зборови ?
-Секако !
-Бббббббррррррррррррмммммммммм !!!!!!!!!!

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Технологија
Google планира до крајот на 2018 година да почне со работа со 100% обновлива енергија...
Apple објави список со најчесто преземани апликации и содржини од App Store за 2017 година...
Наследникот на Mi Max 2 phablet од Xiaomi оживува...
Apple се обидува да го маскира проблемот со батеријата...
Добро познатата WhatsApp се збогува со мобилните оперативни системи за кои не гледа иднина...
Радикални промени на автомобилскиот пазар...
Британската компанија Зинко го направи најмалиот телефон чија тежина е само 13 грама...
Милиони луѓе го порачаа нејевтиниот и најмал паметен звучник...
Развојот на технологијата освен позитивни работи и прогресија носи и темна страна...
Оваа апликација се инсталира на некој стар телефон и прати дали вас некој тајно ве прислушкува...
Ги ставил очилата и во следниот миг искрварил до смрт...
Овие сијалици за елка се чудо...
General Motors веќе нема да го произведува електричниот автомобил Chevrolet Volt...
Ова се показатели дека е голема веројатноста да ве прислушкуваат на телефон...
Сигурни сме дека досега сте го виделе честитањето на Facebook за нова година...
3D игрите се борат ефикасно против деменција, а Super Mario 64 е доказ за тоа...
Страница 7 од 257


24FUDBAL.com.mk

Англија | И натаму трае трансфер сагата со чилеанскиот офанзивец од редовит...
Франција | Големо негодување од трибините на „Паркот на принцовите“ во Пари...
Македонија | Се бараат причини зошто Елмас не доби минутажа на дуелот во ту...
Македонија | 26 годишниот напаѓач Марко Симоновски кој има три настапи за ...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...
Дамите во Рио се секогаш најубави и најзгодни... со големи облини... но овие се муск...