ВИЦ

Какви типови на луѓе постојат?


1.Го кинат шеќерчето на крајот
2.Го кинат шеќерчето на средината
3.Го пијат кафето без шеќер

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Спорт
Англија | Вкупниот трансфер на Баркли во Челси изнесуваше 22 милиони фунти, дел од колачот отиде во...
Шпанија | Медиумите од Шпанија откриваат детали од состанокот на Зинедин Зидан со фудбалерите на ...
Англија | Главниот акционер во Евертон, Фархад Мошири вели дека Ромелу Лукаку одбил да стави потп...
Шпанија | Ерик Абидал со медиумите од Франција разговараше за голготата која ја помина откако му ...
Англија | Легендата на тимот од „Енфилд“ издвои дека ја почитува одлуката на Бразилецот и му посака...
Шпанија | Лука Модриќ наводно ја признал вината по која се сомничи за затајување на данок, за да ...
Останато | Историска фотографија од 1937 година која носи интересна приказна за легендарниот голман...
Англија | Градоначалникот на Ливерпул, Џо Андерсон, кој цел живот навива за Евертон, испрати писм...
Италија | Денешното издание на Тутоспорт пренесува дека трансфер плановите на Торино не се промен...
Англија | Експертот за шпански фудбал на Скај Спортс, Гиљем Балаге открива дека Реал Мадрид има три...
Шпанија | Филипе Кутињо денеска ќе биде официјално презентиран како фудбалер на Барселона, но за ...
Шпанија | Откако ги помина медицинските прегледи, Филипе Кутињо и официјално го потпиша договорот...
Шпанија | Со потпишувањето на Кутињо, Барселона потрошила 561,25 милиони евра во изминатите три с...
Италија | Клубот од Сардинија тешко го прифати поразот од Јувентус, во Каљари се бесни на судијат...
Шпанија | Каталонскиот „Мундо Депортиво“ пренесува дека оваа недела Реал Мадрид се обидел да го „...
Шпанија | Ѕвездите на Реал Мадрид ја завршиле 2017 со необичен тренинг, Зинедин Зидан ги натерал ...
Страница 4 од 333


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...