ВИЦ

Годишнина

Доаѓаат Мујо и Фата во ресторан и Мујо му се обраќа на келнерот:
- "Денес со сопругата обележуваме 25 години од бракот! Би сакал да ни препорачате некое добро вино."
- "Прво кажете ми дали сакате да славите или да заборавите!?"

ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Спорт
Англија | Многумина се изненадија кога реномираниот англиски весник „Гардијан“ го прогласи Хуан М...
Македонија | Медиумите од Турција пишуваат дека Адис Јаховиќ го одбил предлогот на Гезтепе за про...
Англија | Според пишувањата на Спорт, Филипе Кутињо нема намера повтороно да го облече дресот на ...
Шпанија | Новогодишните празници Кристијано Роналдо ги помина во својата родна Мадеира, а таму на...
Англија | Комплетирани се натпреварите во рамките на 21 коло од англиската Премиерлига кои стартува...
Англија | Познати се почетните состави за последната пресметка за денеска во рамките на 21 коло од ...
Македонија | Тетовскиот клуб објави дека се разделува со тројца фудбалери...
Англија | Вирџил Ван Дијк денеска дојде во клупските простории на Ливерпул каде беше пречекан од ст...
Македонија | Дел од албанските медиуми дознаваат дека тетовските црвено-црни „фрлиле“ око на младио...
Останато | Официјално, Србија го реши прашањето со селекторското место на сениорската фудбалска реп...
Англија | Јирген Клоп вели дека цената на Ван Дијк била нешто што Ливерпул морал да го прифати...
Англија | Поранешниот фудбалер на Барселона го спореди Де Брујне со Меси...
Australia Open започнува средината на јануари, а Новак Џоковиќ сеуште не закрепнал целосно...
Останато | Турскиот првак го претстави своето засилување на ист начин како и во претходниот преоден...
Останато | Натурализираниот Хрват би можел да игра заедно со Леонард Жута и Милан Ристовски...
Македонија | Стратегот од клупата на италијанскиот второлигаш не сака да ризикува со првата ѕвезда ...
Страница 6 од 333


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...