ВИЦ

Се јавува Циго во итна помош:
- Ало, китна помош, бурзо дојди, детето голтнало презерватив, бурзо!
- Каде се наоѓаш Циго кажи брзо?

После 2 минути пак Циго во итна помош:
- Ало китна помош?
- Циго не се секирај, итната помош веќе треба да стигне...
- Китна помош не треба да дојдеш веќе, најдов друг.


ТОП ВИДЕО

Овие секојдневни нешта можеби ги користиме погрешно... проверете на видеото одоздола...

ДЕВОЈКА НА ДЕНОТ

Спорт
Македонија | Одлични вести од тренинг кампот на Фенербахче, турските медиуми пренесуваат дека наш...
Англија | Доцна синоќа англискиот Премиерлигаш го официјализираше големото засилување во нападот...
Англија | Луда реакција на навивач на Евертон по израмнувачкиот гол на Исланѓанецот...
Англија | Жозе Мурињо се чини дека повеќе не е специјалниот, онолку колку што тоа е неговиот фудбал...
Англија | Менаџерот на Челси, Антонио Конте одговори на провокациите од Жозе Мурињо, вели дека По...
Македонија | Се уште постои надеж нашиот голем фудбалски талент да биде опција за вториот дел од се...
Англија | Аргентинскиот фудбалски стручњак има договор со Јорганџиите до 2020. година, но англиск...
Шпанија | Валдез не беше прва опција за Шпанија, но токму тој кој беше прва опција упати големи п...
Шпанија | Медиумите од Шпанија и Англија продолжуваат да пишуваат за мега трансферот на Филипе Ку...
Македонија | Медиумите од Турција пишуваат дека на адреса на Фенербахче пристигнала супер понуда ...
Останато | Хрватската фудбалска легенда, Роберт Просинечки е именуван за нов селектор на репрезента...
Англија | Менаџерот на Манчестер јунајтед, Жозе Мурињо удри по медиумите на денешната прес конфер...
Италија | Италијанските медиуми најавуваат можна размена во јануарскиот преоден рок помеѓу Манчесте...
Англија | Шпанските медиуми информираат дека преговорите помеѓу Барселона и Ливерпул за трансферо...
Англија | Според пишувањата на Лекип, Пеп Гвардиола сака да донесе нов дефанзивец на Етихад и стр...
Англија | Давид Силва е отсутен од натпреварите на Манчестер Сити, досега не се знаеше причината, н...
Страница 5 од 333


24FUDBAL.com.mk

Македонија | И натаму е неизвесна иднината на нашиот репрезентативец...
Италија | Тимот од Милано го „тресе“ италијанската полиција, се бараат фин...
Англија | Ерменецот се чини дека се збогуваше со своите соиграчи од „Олд Тр...
Германија | Искусниот стратег од клупата на Баерн Минхен критички настроен...

Mobile24.mk

ГАЛЕРИЈА

ИГРИ

Pirates and Treasure
Sniper team
Shopping Cart Hero 3
Achilles 2
Hey You Are a Box
Let the Bullets Fly 2

Hot & Sexy

Џејлајн е царица на сите задници со својата позадина и бразилска градба...
Сексапилната руска докторка влезе кај пациентот и веројатно сакаше да го мотивира да...
Мис Велнес убавиците позираат со нивните големи и совршени облини на плажа...